SMSENDER.RO


  Login
Login:
Parola:
[Inscriere] [Reamintire parola]


  Instant chat
: Scrie mesajul tau aici, apoi click pe "Chat"
oaida claudiu: Scrie mesajul tau aici, apoi click pe "Chat"
calinescu daniel: are careva coduri pentru scheme reduse pentru pronosport format electronic ?
manea valentin: spuneti niste pronosticuri
aurel: salut

  Sondaj
Considerati ca Adi Mutu va reusi sa revina la acelasi nivel dupa "ispasirea" perioadei de suspendare?
Da
Nu
>> Vezi rezultate sondaj <<
 Stiri > 2004-11-13 > PROGRAME, REZULTATE, CLASAMENTE
PROGRAME, REZULTATE, CLASAMENTE
Aparut in ziua de Sambata 13 Noiembrie 2004

 

 Divizia B2

 

Etapa a XIII-a, azi, ora 11

 

Pandurii Tg. Jiu - Dinamo II Bucureşti
Unirea Urziceni - Building Vânju Mare
Rulmentul Alexandria - Minerul Motru
Internaţional Piteşti - Inter Gaz Bucureşti
Juventus Bucureşti - Petrolul Ploieşti
Dacia Mioveni - Oltul Slatina
CS Otopeni - FC Caracal
Rapid II Bucureşti - FC Sibiu

 

1. FC Sibiu 12 10 1 1 19-3 31
2. CS Otopeni 12 9 2 1 17-1 29
3. Pandurii Tg. Jiu 12 8 2 2 20-3 26
4. Rapid II Bucureşti 12 6 3 3 19-18 21
5. Petrolul Ploieşti 12 6 2 4 24-12 20
6. Minerul Motru 12 6 1 5 18-16 19
7. Dinamo II Bucureşti 12 5 3 4 22-17 18
8. Unirea Urziceni 12 6 0 6 24-21 18
9. Juventus Bucureşti 12 5 2 5 14-20 17
10. Dacia Mioveni 12 5 1 6 18-22 16
11. Building Vânju Mare 12 4 3 5 12-13 15
12. Inter Gaz Bucureşti 12 3 3 6 16-17 12
13. FC Oltul Slatina 12 2 3 7 12-21 9
14. FC Caracal 12 1 4 7 7-17 7
15. Rulmentul Alexandria 12 1 4 7 6-20 7
16. Internaţional Piteşti 12 1 2 9 7-29 5

 

 

 

 Divizia C5

 

Etapa a XI-a

 

Petrolul Ţicleni - Oltchim Rm. Vâlcea 1-0
Universitatea Craiova II - Progresul Corabia 1-1
Armata Craiova - GP Craiova 1-0
CSM Rm. Vâlcea - Senaco Novaci 3-0
FC Olt Scorniceşti - Ştiinţa CFR Craiova 1-0
Chimia Craiova a stat

 

1. CSM Rm. Vâlcea 8 7 0 1 22- 8 21
2. Petrom Chimia 8 6 0 2 19-12 18
3. Universitatea II 8 5 2 1 20- 8 17
4. Progresul Corabia 9 4 1 4 10-16 13
5. Ştiinţa CFR 8 3 2 3 12- 9 11
6. Oltchim Rm. Vâlcea 9 3 2 4 11-11 11
7. Senaco Novaci 8 3 1 4 9- 8 10
8. Armata 8 3 1 4 13-14 10
9. FC Olt Scorniceşti 9 2 3 4 9-17 9
10. GP Craiova 9 2 1 6 7-13 7
11. Petrolul Ţicleni 10 2 1 7 6-19 7

Formaţiile Tineretul Rm. Vâlcea, Electro Craiova şi Prodchim Balş au fost excluse din campionat.

 

 Divizia D Dolj

 

Etapa a XVI-a, azi, ora 12

 

Recolta Ostroveni - ASO Filiaşi
Arbitri: Fl. Mihai - Cl. Mihai, A. Anghel
ASF Mârşani - Progresul Segarcea
Cr. Terineanu - D. Stanciu, D. Cococeanu
Gaz Metan Pieleşti - Portul Bechet
L. Cazan - M. Firulescu, P. Pătraşcu
Avântul RAT Işalniţa - Unirea Leamna
L. Glăvan - D. Cojocaru, B. Avramescu
Dunărea Calafat - UT Dăbuleni
D. Stancu - C. Dina, M. Păun
Vânătorul Desa - Progresul Băileşti
O. Dumitrică - Fl. Rusu, N. Petre,
Unirea Podari - Victoria Călăraşi
S. Colţescu – M. Stăncescu, D. Mitruţi

 

1. Gaz Metan Pieleşti 15 12 2 1 49-19 38
2. Dunărea Calafat 15 11 2 2 68-17 35
3. ASF Mârşani 15 11 1 3 51-23 34
4. Recolta Ostroveni 15 9 2 4 31-12 29
5. Avântul RAT Işalniţa 14 9 2 3 33-16 29
6. Unirea Podari 15 8 3 4 29-14 27
7. Portul Bechet 15 8 2 5 26-25 26
8. UT Dăbuleni 15 7 3 5 30-31 24
9. Progresul Segarcea 15 5 1 9 19-36 16
10. Victoria Călăraşi 15 4 2 9 19-34 14
11. ASO Filiaşi 15 3 0 12 20-45 9
12. Vânătorul Desa 15 2 2 11 13-47 8
13. Unirea Leamna 15 2 0 13 29-68 6
14. Progresul Băileşti 14 1 2 11 12-54 5


Sursa: Editie Speciala de Oltenia
  Top castiguri: general
Dancau Mihai Radu 1219
YOIULI 1019
iftinoiu adrian 348
victor 137
Moraru 124

  Nelamuriri? Sugestii?
Email:

  Ultima luna: general

 RECLAME
  • Carti noi
  • Carti vechi
  • by Mugurel Serban
    Pariuri sportive, fotbal, stiri, sport, castiguri