SMSENDER.RO


  Login
Login:
Parola:
[Inscriere] [Reamintire parola]


  Instant chat
: Scrie mesajul tau aici, apoi click pe "Chat"
oaida claudiu: Scrie mesajul tau aici, apoi click pe "Chat"
calinescu daniel: are careva coduri pentru scheme reduse pentru pronosport format electronic ?
manea valentin: spuneti niste pronosticuri
aurel: salut

  Sondaj
Considerati ca Adi Mutu va reusi sa revina la acelasi nivel dupa "ispasirea" perioadei de suspendare?
Da
Nu
>> Vezi rezultate sondaj <<
 Stiri > 2004-09-27 > PROGRAME, REZULTATE, CLASAMENTE
PROGRAME, REZULTATE, CLASAMENTE
Aparut in ziua de Luni 27 Septembrie 2004

 

Divizia B2 - Etapa a VI-a

 

Internaţional Piteşti - Juventus Bucureşti 0-1
Rulmentul Alexandria - Dacia Mioveni 1-0
Unirea Urziceni - CS Otopeni 4-0
Dinamo II Bucureşti – Electromagnetica 3-1
Building Vânju Mare - FC Sibiu 1-2
Minerul Motru - FC Caracal 2-2
Inter Gaz Bucureşti - Oltul Slatina 1-0
Pandurii Tg. Jiu - Petrolul Ploieşti 1-0

 

Clasament

 

1. Petrolul Ploieşti 6 5 0 1 19-3 15
2. CS Otopeni 6 4 1 1 8-4 13
3. FC Sibiu 6 4 0 2 12-2 12
4. Electromagnetica 6 4 0 2 10-12 12
5. Pandurii Tg. Jiu 6 3 2 1 6-1 11
6. Juventus Bucureşti 6 3 1 2 7-5 10
7. Unirea Urziceni 6 3 0 3 12-11 9
8. Dinamo II Bucureşti 6 2 2 2 7-7 8
9. Building Vânju Mare 6 2 1 3 5-8 7
10. Minerul Motru 6 2 1 3 6-13 7
11. Dacia Mioveni 6 2 0 4 6-9 6
12. Oltul Slatina 6 1 2 3 7-9 5
13. Rulmentul Alexandria 6 1 2 3 3-7 5
14. FC Caracal 6 0 4 2 5-9 4
15. Internaţional Piteşti 6 1 1 4 5-11 4
16. Inter Gaz Bucureşti 6 1 1 4 2-9 4

 

'''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''

 

Divizia C5 - Etapa a IV-a

 

Armata Craiova - CSM Rm. Vâlcea 1-3
Universitatea II - FC Olt Scorniceşti 4-0
FC Oltchim Rm. Vâlcea - Chimia Petrom Craiova 1-2
Progresul Corabia - FC Senaco Novaci 2-0
Petrolul Ţicleni - GP Craiova 0-1

Ştiinţa CFR Craiova a stat.

Echipele UFC Electro şi CS Prodchim Balş au fost excluse din campionat.

 

Clasament

 

1. CSM Rm. Vâlcea 3 3 0 0 8-1 9
2. Chimia Petrom 3 3 0 0 7-3 9
3. Progresul Corabia 3 3 0 0 4-0 9
4. Oltchim Rm. Vâlcea 4 2 1 1 6-4 7
5. Universitatea II Craiova 3 2 0 1 6-3 6
6. FC Olt Scorniceşti 4 1 1 2 4-11 4
7. GP Craiova 3 1 0 2 2-3 3
8. Ştiinţa CFR Craiova 2 0 1 1 2-3 1
9. Petrolul Ţicleni 4 0 1 3 0-3 1
10. Armata Craiova 3 0 0 3 6-10 0
11. Senaco Novaci 2 0 0 2 0-4 0

 

''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''

 

Divizia D, Dolj - Etapa a IX-a

 

ASF Mârşani - Vânătorul Desa 3-2
Progresul Segarcea - Victoria Călăraşi 2-3
Portul Bechet - Progresul Băileşti 2-0
Unirea Leamna - UT Dăbuleni 3-6

Partidele Recolta Ostroveni - Avântul RAT Işalniţa, Gaz Metan Pieleşti - Dunărea Calafat şi ASO Filiaşi - Unirea Podari au fost amânate.

 

Clasament

 

1. Dunărea Calafat 8 7 0 1 52-6 21
2. Gaz Metan Pieleşti 7 6 1 0 24-8 19
3. ASF Mârşani 8 6 0 2 30-18 18
4. Unirea Podari 7 5 2 0 20-3 17
5. Avântul RAT Işalniţa 6 5 1 0 21-6 16
6. UT Dăbuleni 9 4 2 3 19-18 14
7. Portul Bechet 8 4 2 2 14-16 14
8. Recolta Ostroveni 8 3 2 3 10-9 11
9. Victoria Călăraşi 9 2 1 6 11-21 7
10. Vânătorul Desa 9 2 1 6 6-24 7
11. Progresul Segarcea 9 2 0 7 8-26 6
12. Unirea Leamna 9 2 0 7 18-42 6
13. Progresul Băileşti 9 1 2 5 7-29 5
14. ASO Filiaşi 8 1 0 7 10-30 3


Sursa: Editie Speciala de Oltenia
  Top castiguri: general
Dancau Mihai Radu 1219
YOIULI 1019
iftinoiu adrian 348
victor 137
Moraru 124

  Nelamuriri? Sugestii?
Email:

  Ultima luna: general

 RECLAME
  • Carti noi
  • Carti vechi
  • by Mugurel Serban
    Pariuri sportive, fotbal, stiri, sport, castiguri